Nasze gabinety


gabinet okulistyczny

gabinet chirurgiczny


Jak do nas trafić?


dojazd


Sznurki, linki, troczki, ścieżki i inne przydatne informacje


linki

 

    By zaistnieć w sieci Internet należy, oprócz chęci pokazania się i zareklamowania, poszukać dostawcę usług internetowych tzw. providera, który pomoże w przygotowaniu stron internetowych (tzw. webdesign), będzie czuwać nad poprawnością działania serwisu i wreszcie udostępni przestrzeń dyskową do tak zwanego webhosting, na której umieści zawartość przygotowanych stron.

    Obecnie na naszym rynku jest wielu provider'ów świadczących tego typu usługi, to jednak nie każdy potrafi sprostać wymaganiom jakie niesie za sobą prowadzenie profesjonalnie przygotowanego, niekoniecznie za wielkie pieniądze - webhostingu.              

    To właśnie w dużej mierze dzięki poświęceniu i doskonałemu przygotowaniu pracowników Firmy E-gate nasza współpraca  od samego początku zaistnienia w sieci układa się doskonale.

    Dzięki Firmie E-gate mogą Państwo oglądać nasze strony internetowe 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, bez względu na pogodę. Miła i profesjonalna obsługa jaką zapewnia nam Firma E-gate wraz ze swoim zespołem, pomaga nam w codziennych trudnościach bycia z wami w sieci, to im zawdzięczamy pomoc. 

     Z tych też względów, zapraszamy Państwa do odwiedzenia strony internetowej Firmy E-gate, może i Wy znajdziecie coś dla siebie...

Jak się z nami skontaktować?


kontakt

porady


Nasza współpraca


salony optyczne

Internet


Nadesłane zapytania i odpowiedzi


maile od Was